تبلیغات
سوال از شما و پاسخ از ما - مطالب دی 1390

*** هزار دوست كم است و یك دشمن بسیار ***

به زندگی یه تغییر جزئی بدهید

نویسنده :رسول دوستی
تاریخ:چهارشنبه 28 دی 1390-07:11 ب.ظ

سلامت نیوز: معمولاً تغییرات كوچك باعث اتفاقات بزرگ می‌شوند و بهترین تغییرات آنهایی هستند كه برای ما مثبت‌ هستند؛ فقط باید توجه و دقت كافی داشته باشیم تا آنها را تشخیص دهیم. برخی از كارهای كوچكی كه می‌تواند زندگی را برای ما زیباتر كنند:

قهوه‌ تصفیه‌شده بنوشید
قهوه تصفیه‌نشده باعث افزایش كلسترول (LDL) می‌شود. محتویات كربوهیدرات موجود در قهوه تصفیه‌نشده اثر منفی روی متابولیسم كلسترول دارد، اما انواع تصفیه‌شده آن این ویژگی را ندارند و پزشكان مصرف آن را توصیه می‌كنند.

پیاده‌روی كنید

هر روز چند دقیقه ورزش كنید؛ به‌خصوص ورزش‌های شكمی و كمر پیاده‌روی بهترین ورزش برای شماست. حتی اگر فرصت این كار را ندارید، مقداری از مسیر محل كار تا خانه را پیاده‌روی كنید.

 با آن یكی دست خود مسواك بزنید!
انجام كارهای روزمره، طبق عادت با یكی از دست‌ها صورت می‌گیرد؛ اما دانشمندان معتقدند اگر گاهی برخی كارها را برخلاف عادت با دست دیگر انجام دهید، حافظه‌تان بسیار تقویت می‌شود؛ زیرا موجب می‌گردد مغز عوامل عصب‌گرا تولید كند. این عوامل پروتئین‌هایی هستند كه تولید عصب‌های مربوط به حافظه درازمدت را تحریك می‌كنند.

هر روز یك سیب بخورید
همه ما بارها شنیده‌ایم كه خوردن یك سیب در روز، نیاز به هر پزشكی را از بین می‌برد؛ ولی اینكه این جمله چقدر واقعیت دارد، مهم است. بله واقعاً سیب یكی از كلیدهای طلایی رسیدن به سلامت بیشتر است. طبق پژوهش‌های به عمل آمده، اگر 15 دقیقه قبل از خوردن ناهار یك عدد سیب نوش‌جان كنید، هنگام ناهار كالری كمتری دریافت می‌كنید. سیب سرشار از فیبر و مواد مغذی است.

هر روز مقداری گردو بخورید
همیشه به عملكرد كبد خود توجه داشته باشید. رژیم‌های غذایی پرچرب باعث افزایش خطر التهابات كبد می‌شود و این مشكل در میان بزرگسالان بسیار شایع است. برای جلوگیری و درمان بیماری كبد چرب، بهترین راه این است كه هر روز مقداری گردو بخورید؛ چرا كه امگا 3 موجود در آن برای كبد بسیار مفید است. در كنار این كار از مصرف تنقلات بپرهیزید و در عوض ماهی، میوه، سبزیجات و غلات بیشتری بخورید.

 اثر شفابخش موسیقی
با توجه به نظریه متخصصان، موسیقی اثر بسیار مثبتی روی افراد دارد. صدای موسیقی با ضربان قلب هماهنگ می‌شود. اگر به هنگام یوگا و مدیتیشن از موسیقی نیز استفاده كنید، اثر دوچندان خواهد داشت.

زمان تصمیمات مهم
هورمون استروژن عامل ایجاد خلاقیت و عاطفه است و تستوسترون به رفتارهای تهاجمی فرد مربوط مـی‌شـود. حدود 10 روز پـیــش از قاعدگی، میزان استروژن در بالاترین حد است؛ لذا تصمیم‌گیری‌های مهم را در این روزها انجام ندهید. در این زمان حركت‌های جسورانه و بی‌باكانه خود را داشته باشید؛ چرا كه بیشترین شهامت را در این روزها دارید.

با صدای بلند بگویید كه چه چیزهایی یاد گرفته‌اید
بهترین راه برای حفظ و نگهداری دانسته‌ها و اطلاعات این است كه مغز در یك فرایند یادگیری كامل دائماً در حال فعالیت باشد. تكرار برخی چیزهایی كه می‌دانید، حتی نام افراد و شماره تلفن احتمال ماندگاری آنها را در ذهن افزایش می‌دهد و اطلاعات همیشه تازه می‌مانند. وقتی كه داستانی را می‌شنوید، آن را برای كس دیگری تعریف كنید. وقتی كه یك بیت شعر می‌خوانید، آن را با خودتان تكرار كنید؛ به این ترتیب مغز عادت می‌كند جزئیات زیر را نیز ثبت كرده و این اطلاعات همیشه تازه بمانند. هر روز وقتی كه از خواب بیدار می‌شوید، برنامه‌ای در ذهن خود داشته باشید. نخستین كاری كه هر روز صبح بعد از بیدار شدن می‌كنید، مرور فعالیت‌ها و كارهای اصلی است كه قرار است آن روز انجام دهید. این كار باعث تحریك مغز می‌شود و شما با انگیزه بیشتری از تخت‌خواب‌تان بیرون می‌آیید. با مرور تیتر كارهایی كه می‌خواهید انجام دهید، در ذهن‌تان، احساس خوبی به شما دست می‌دهد و وقت خود را به گونه‌ای تنظیم می‌كنید كه برای هر كار فرصت بیشتری داشته باشید. به این ترتیب در روزهای بعدی سعی می‌كنید كمی زودتر بیدار شوید تا وقت بیشتری در طول روز داشته باشید.

از بخشیدن دیگران لذت ببرید
در بخشیدن لذت زیادی وجود دارد؛ طوری كه اثر آن بیش از همه روی فرد است. این بار وقتی كه وارد بحث و جدلی جدی با كسی شدید، بی‌توجه به اینكه آن فرد چه‌قدر گستاخ بوده، او را ببخشید. اینكار به شما كمك می‌كند تا هم به كنترل بیشتری دست یابید و هم به خشم و تندی پناه نبرید و درصدد تلافی بر نیایید. برخورد خشونت‌آمیز شما در مقابل كسی كه گستاخی كرده است؛ خودتان را نیز آزار می‌دهد و روحتان را آزرده می‌كند.

 زندگی‌تان را پاكسازی كنید
سعی كنید از هر چیز و هر كسی كه شما را افسرده می‌كند و افكار افسرده كننده دارد، دوری كنید. مثلاً اگر لباسی دارید كه با پوشیدن آن یاد خاطره تلخی در گذشته خود می‌افتید، آن را دور بیندازید و یا به كسی ببخشید؛ حتی اگر آن لباس بسیار شیك و گران‌قیمت باشد. یا مثلاً مجله‌های قدیمی كه هیچ‌گاه هم آنها را نمی‌خوانید و تصاویر و عكس‌های افرادی كه در آن است روزی در یك جا به شما ضربه‌ای زده‌اند و بسیار ناراحت‌تان كرده‌اند را نیز دور بیندازید؛ چرا كه نگه داشتن آنها شما را دچار ناراحتی می‌كند و خاطره‌های تلخ گذشته را مدام به یادتان می‌اندازد.

روزی 10 دقیقه خیال‌پردازی كنید!
پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهند دلیل آنكه افراد بااستعداد و باهوش هنگام رویارویی با مسائل و مشكلات خود را نمی‌بازند و راه‌حلی برای آنها می‌یابند، این است كه ذهن خود را محدود نكرده و رها می‌كنند. نیمكره راست مغز انسان كه بخش حسی را در خود جای داده است، در طول خیالپردازی تحریك می‌شود. یكی از راه‌های تحریك خیال‌پردازی این است كه به یك جای بسته رفته و در آنجا به چیزهای خوب و خوشایند فكر كنید. حتی اگر با این كار‌ها مشكلات‌تان حل نشود، احساس می‌كنید كه بسیار آرام‌تر شده‌اید و ذهن‌تان بازتر شده است. وقتی كه ذهن را فقط به مشكلات و مسائلی كه در آن مقطع شما را درگیر كرده‌اند، محدود نمی‌كنید و اجازه پرواز به آن می‌دهید، راه‌حل‌های خوبی برای مشكلات خود می‌یابید كه بكارگیری‌شان بسیار كارساز است.

 آدامس جویدن را به یك عادت تبدیل كنید

هنوز هم مشخص نشده است كه آیا جویدن آدامس نقش مؤثری در تحریك اشتها دارد یا نه؛ اما چیزی كه دانشمندان راجع به آن مطمئن هستند، این است كه آدامس جویدن تأثیر مثبتی بر برخی نواحی مغز دارد و باعث افزایش تمركز و قدرت حافظه می‌شود.


بیشتر: .::سلامت نیوز :سرویس خبری: روان:نردبان تغییر در زندگی::.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مطلب رمز دار : بخونید یاد بگیرید

نویسنده :رسول دوستی
تاریخ:دوشنبه 26 دی 1390-07:47 ق.ظ

این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ازدواج با این افراد ممنوع

نویسنده :رسول دوستی
تاریخ:پنجشنبه 22 دی 1390-07:27 ب.ظ

سلامت نیوز: ازدواج آن قدرها هم که می گویند هندوانه در بسته نیست. خیلی وقت ها می توانید از روی رفتارهای طرف مقابلتان آینده رابطه با او را پیش بینی کنید.

ازدواج با این افراد سفارش نمی‌شود

اگر در کسی که قرار است همسر آینده شما باشد این موارد را دیدید، درباره تصمیم تان تجدید تظر کنید.

1– افراد دارای هوش هیجانی پایین

تحقیقات روان شناسان در دهه های اخیر ثابت کرده که تنها هوشبهر (IQ) برای موفقیت در زندگی کافی نیست، بلکه ما برای داشتن یک زندگی خوب و خشنودکننده به نوع دیگری از هوش یعنی هوش هیجانی نیازمندیم. روان شناسان، هوش هیجانی را به صورت توانایی شناسایی احساسات و هیجانات خود و دیگران، تمایزگذاشتن میان آنها و استفاده از اطلاعات حاصل از آنها در تفکر و اعمال تعریف کرده اند.

افرادی که هوش هیجانی پایینی دارند، دارای ویژگی هایی هستند که زندگی با آنها را بسیار مشکل می سازد. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*بروز ندادن احساسات

*توجه نکردن به احساسات دیگران

*ناتوانی در مقابله با هیجانات منفی مانند خشم، اضطراب و... (اغلب این افراد قادر به کنترل خشم خود نیستند)

*مقابله ناکارآمد با مسائل و مشکلات زندگی روزمره

*ناشادی و بدبینی کلی
 
2 – افرادی که هنوز درگیر روابط قبلی شان هستند

اگر هربار که فرد موردنظرتان را می بینید، حتما یکی دو خاطره از نامزد یا همسر قبلی اش تعریف می کند، اگر هنوز هم موقع صحبت کردن درباره زندگی مشترک قبلی اش بغض می کند یا به نحو شدیدی مشوش می شود، یا اگر هنوز به هر دلیلی ارتباط خود را با همسر سابقش را قطع نکرده است، بدانید که آمادگی شروع رابطه جدیدی را ندارد.

فرد آسیب دیده در این موارد، یا کسی را به عنوان همسر انتخاب می کند که ویژگی هایش کاملا مخالف خصوصیات همسر سابقش باشد، یا فردی را انتخاب می کند که ویژگی هایی کاملا مشابه همسر قبلی داشته باشد. دلیل دیگری که ممکن است موجب انتخاب شده باشد، فرار از هیجانات منفی پس از جدایی است. به هر حال آنچه مسلم است، این است که شما به خاطر خودتان و بر مبنای ویژگی های فردی تان انتخاب نشده اید. اگر فرد موردنظرتان از شریک سابق خود جدا شده و طلاق را تجربه کرده است، برای کنارآمدن با شرایط جدیدش به زمان نیاز دارد.
متاسفانه بسیاری از ما فکر می کنیم همین که همسر آینده مان به بلوغ جسمانی رسیده باشد، برای تشکیل زندگی کافی است. غافل از آنکه رسیدن به بلوغ عاطفی و اجتماعی نیز به همان اندازه بلوغ جسمی مهم است.

3 – افراد مبتلا به اختلالات جنسی

روانشناسان اختلالات جنسی را به سه دسته تقسیم می کنند:

اشتغال مداوم ذهنی به روابط جنسی

عدم عزت نفس و نجابت جنسی

بیماری های جنسی

مهم ترین دسته این اختلالات که پیش از ازدواج می توان به آن پی برد، عدم عزت نفس و نجابت جنسی است. اگر فرد موردنظر شما در ارتباطات خود باجنس مخالف حریمش را رعایت نمی کند، اگر احساس می کنید بیش از حد با دیگران گرم می گیرد یا رفتار و پوشش وی با فرهنگ ما سازگار نیست، یا اگر همیشه درباره افراد جنس مخالف اظهارنظر می کند، بدانید مشکلی وجود دارد. متاسفانه احتمال اینکه افراد پس از ازدواج این عادت نامطلوب را ترک کنند، بسیار کم است.

 
4 – افزادی که به بلوغ عاطفی نرسیده اند

متاسفانه بسیاری از ما فکر می کنیم همین که همسر آینده مان به بلوغ جسمانی رسیده باشد، برای تشکیل زندگی کافی است. غافل از آنکه رسیدن به بلوغ عاطفی و اجتماعی نیز به همان اندازه بلوغ جسمی مهم است. همان طور که در مورد شهاب دیدیم، این گونه افراد مستقل نشده و به شدت به دیگران (خانواده یا دوستان) وابسته اند و بدون کمک آنها قادر به تصمیم گیری نبوده و به هیچ وجه مسئولیت پذیر نیستند. همه این ویژگی ها، زندگی کردن با این افراد را مشکل می سازد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

در باره ازدواج دوم

نویسنده :رسول دوستی
تاریخ:دوشنبه 19 دی 1390-12:54 ب.ظ

به گزارش خبرنگار سرویس قاب نقره برنا،

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی

 

 

در جلسات درسهایی از

 قرآن که این هفته در تلویزیون درباره "سیره و سخنان امام جواد(ع)" سخن گفته است.

قرائتی در ابتدای این ضمن اشاره به شهادت امام جواد(ع) گفت: امام جواد بچه بود یك كسی اسباب

بازی برایش آورد، فرمود: «مَا لِهَذَا خَلَقَنِی اللَّه‏» (بحارالانوار/ج50/ص58) درست است سن من كم

است اما خدا من را برای بازی خلق نكرده است. «مَا أَنَا وَ اللَّعِب‏» مرا چه كار به بازی؟!این واعظ مشهور همچنین در ادامه سخنانش درباره "علم امامان(ع) از سرچشمه علم الهی"، "امام

جواد(ع) در نفی بخل"، "دوری مسئولان فرهنگی از موضع‌گیری‌های جناحی"، "دقت در پرداخت سهم

امام زمان(ع)"، "كرامت امام جواد(ع) در برابر معتصم"، "گوش فرا دادن به سخن حق"، " راه

رسیدن به حقیقت ایمان" و "توصیه‌ی امامان معصوم به زیارت حضرت معصومه(ع)" سخن گفته

است. آنچه در ادامه می‌خوانید گزیده‌ای از سخنان این استاد حوزه علیمه و دانشگاه است:

بخیل!
ما آدم داریم شعر می‌گوید و شعرهایش را به كسی نمی‌دهد. خانه‌شان قالی دارد، به عروس نمی‌گوید:

شما عروسی دارید قالی مرا ببرید. می‌گوید: نه چشمش كور، برود اجاره كند. خانم حقوق دارد، ولو

مالك است حق دارد به شوهرش ندهد. این حق خانم است كه حقوق خودش برای خودش باشد. اما حالا

اگر شوهرش نیاز دارد به او بدهد. نه! وظیفه‌ من نیست. خودش برود كار كند.

چقدر سرمایه‌ها در بانك خوابیده و چقدر جوان‌ها اگر یك مبلغی داشته باشند به كار وادار می‌شوند. و

این آقایی كه پولش در بانك‌ها خوابیده بخل می‌كند. یعنی اگر این بخل از جامعه برداشته شود همه‌

جوان‌های بیكار ما سرمایه‌دار می‌شوند. یك وامی می‌گیرند و شروع به كار می‌كنند. البته خوب

بعضی‌ها هم ممكن است بخورند چفت و بستش را باید طوری كرد كه چهار میخ كرد. ضامن گرفت

نمی‌دانم محكم‌كاری‌تان را بكنید. اما همین صفت بخل از تجار برداشته شود، هر تاجری نمی‌تواند به 5

جوان یك كمكی كند یك كاری شروع كند. هر تاجری 5 جوان بیكار، بیكاری حل می‌شود. چند تا رئیس

جمهور آمدند نتوانستند حل كنند ولی تجار می‌توانند حل كنند. یك چیزی هم می‌خواهم بگویم از زن‌ها

می‌ترسم! نمی‌گویم.

دادستان تهران حدود بیست سال پیش به من گفت: در تهران 500 زن جوان بیوه هست. 500 هزار

زن جوان بیوه برای بیست سال پیش است. الآن شاید یك میلیون باشد. از زن‌ها بپرسیم نظر شما

چیست؟ می‌گویند: نه! ما می‌گوییم: مرد نباید هوس‌باز باشد، مرد نباید روی عیاشی زن دوم بگیرد.

مردی كه پول ندارد، خانه ندارد، نمی‌تواند دو تا زن را اداره كند حرام است. اما اگر یك مردی توان

جسمی دارد، توان مالی دارد، دو تا ماشین، دو تا خانه، دو تا موبایل، دو تا دو تا دو تا، ولی زن

می‌گوید: نخیر! خدا یكی زن هم یكی. یعنی چه؟ یعنی آن یك میلیون زن جوان به درك! گناه می‌كنند به

درك! می‌سوزند به درك! بخل زن‌ها است. بخل زن‌ها باعث می‌شود كه یك میلیون زن جوان بیوه هست،

بخل تاجرها به این است كه میلیون‌ها جوان بیكار هستند، پول ندارند آنها پولشان در بانك هست. بخل

خیلی مهم است.

بخل علمی، چیزی بلد است به كسی یاد نمی‌دهد. من تعجب می‌كنم یك وقت یك كسی گفت: تو از من

سرقت علمی كردی. گفتم چه؟ گفت: حرف‌های مرا در كتاب خودت آورده‌ای. این سرقت است؟

بخل، حالا تلویزیون خوب شده است. یكوقتی شبكه یك فیلم‌هایش را به شبكه دو نمی‌داد. شیراز به

اصفهان نمی‌داد. یك وقت مثلاً یك سی‌دی درست می‌كردند، می‌گفت: بر پدر و مادر كسی لعنت كه این را

تكثیر كند. قفل می‌كردند. كد رویش می‌گذاشتند، رمز رویش می‌گذاشتند كسی رمزش را باز نكند. خیلی

بخل مهم است. خیلی بخل مهم است.

امام جواد(ع) از سر شب تا صبح دائم می‌گفت: بخل، بخل، بخل، خدایا بخل، بخل، بخل! داریم می‌رویم

مسافر را هم می‌شناسیم خوب سوارش كن. حالا یكوقت مسافر ناشناس است، می‌گوییم والله یك وقت

می‌بینی قاچاقچی است در ماشین می‌آید، او را نمی‌شناسیم. از نظر امنیتی، اما یكوقت هم می‌بینی اینها

پرسنل خودت هستند. داری می‌روی، خوب این چای ریز است، من فوق لیسانس هستم. من فوق

لیسانس راننده چای‌ریز شوم؟ داری می‌روی خوب این را هم سوار كن. بخل می‌كنیم! اینقدر آدم آه

می‌كشند عمره بروند پول ندارند. بگو: آقا آرزوی عمره داری، بیا من یك میلیون به تو می‌دهم برو ثبت

نام كن، ماهی بیست تومان بده تا تمام شود. بگذار یك زوار هم... بخل نكن. همه‌ی مردم می‌توانند

مدینه بروند.

همه بی‌همسرها می‌توانند، عرض كردم این زن دوم خیلی شرط دارد. دو تا خانه، دو تا خرجی، توان

جسمی، روحی، اخلاقی، زن دوم عامل فتنه نشود، در عدالت... در كشور هستند، البته من هم تا جوان

بودم این حرف‌ها را نمی‌زدم، دیگر حالا چون پیر شدم می‌گویم. چون من... برای بعضی‌ها هم زن دوم

حرام است. خود بنده اگر زن دوم داشته باشم، دیگر زن‌ها تلویزیون را خاموش می‌كنند. می‌گویند: این

شیخ! زن دوم دارد، خاموش كن، خاموش كن. برای من حرام است به خاطر اینكه میلیون‌ها خانم كه

گوش به حرف من می‌دهند تلویزیون را خاموش می‌كنند و ضربه به قال‌الصادق می‌خورد. حدیث امام

صادق را گوش نمی‌دهند.


بر تو حرام است


خدا آیت‌الله العظمی فاضل لنكرانی را رحمت كند. می‌گفت: بر تو حرام است وارد مسائل سیاسی شوی.

گفتم: چرا؟ چون من مقلّد ایشان بودم. گفت: برای اینكه تو در تلویزیون هستی و همه‌ی خطوط سیاسی

باید بنشینند و حرف تو را گوش بدهند. اگر یكبار یك موضع‌گیری كردی، عده‌ای گفتند: آفرین و عده‌ای

ناراحت شدند، آنهایی كه ناراحت شدند تلویزیون را خاموش می‌كنند. آن جمعیت میلیونی كه تلویزیون

را خاموش می‌كند، گناهشان گردن تو است. تو چون می‌خواهی كار فرهنگی كنی، اصلاً نباید وارد

جریان‌های سیاسی شوی. بعد دیدم این سند هم دارد. سندش در نهج‌البلاغه است. در تاریخ است.

در تاریخ می‌خوانیم پیغمبر وقتی وارد مدینه شد، آن زمان خط بازی سیاسی نبود. ولی قبیله بازی بود.

او می‌گفت قبیله‌ی ما و او می‌گفت قبیله‌ی ما. دویدند سر افسار شتر پیغمبر را كشیدند كه بیا خانه‌ی ما.

می‌خواستند افتخار كنند كه پیغمبر روز وارد شدن به مدینه مهمان قبیله‌ی ما شد. آن قبیله آمد افسار

شتر، این قبیله آمد افسار شتر، افسار شتر، افسار شتر، افسار شتر، پیغمبر دید عجب روز اول

ورودش دارد كشمكش می‌شود. گفت: ببینید كنار بروید.كنار بروید!

هیچ چیز نگویید. هرجا... باقی‌اش را هم شما بگویید... هرجا شتر خوابید. این هرجا شتر خوابید یعنی

چه؟ یعنی من بی‌طرف هستم. یعنی كسی كه می‌خواهد یك كار فرهنگی كند نباید از اول قشری از مردم

را علیه خودش تحریك كند. این هرجا شتر خوابید یك سند، یك سند دیگر هم به شما بگویم. نامه‌ی 25

نهج‌البلاغه امیرالمؤمنین به مسئول زكات می‌گوید: یك شهری كه می‌روی، یك روستایی كه می‌روی،

زكات بگیری، خانه‌ی كسی وارد نشو. چون مهمان آقای «الف» شدی، صبح به آقای «ب» كه

می‌گویی: زكات شما چقدر است؟ می‌گوید: هوم... دیشب خانه‌ی فلانی خوابیدی، این كوكش كرده كه

من پولدارم. آمده زكات بگیرد. «انزل علی ماءهم» یعنی نازل شو كنار چشمه آب. برو كنار چشمه آب،

به قول امروزی‌ها هتلی، مسافرخانه‌ای، خیمه‌ای، یك جایی بخواب كه فردا به هركس گفتی زكات بده،

نگویند: چه كسی این را كوك كرده است؟ و به همین خاطر این نصیحت آیت‌الله العظمی فاضل لنكرانی

هم خیلی در من اثر كرد.


Read more: http://shoakhbarek.mihanblog.com/post/1340#ixzz1ix2H6n5P
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عوارض بد دنیوی ناشی از خودارضائی(عقوبت قیامت جای خودشو دارد)

نویسنده :رسول دوستی
تاریخ:یکشنبه 18 دی 1390-04:05 ب.ظ

بزرگترین عارضه آن افسردگی-بد بینی و گوشه گیری و احساس پوچی ست. زیرا بزرگترین مزیت سكس احساس پذیرفته شدن می باشد كه فرد را ارضا می كند كه در خود ارضایی ایجاد نمی شود . افراد جلقی افرادی بی اراده-تنبل-كمرو -تندخو -خودخواه بدبین عبوس هستند و قدرت سازش با مردم را ندارند. اما عوارض آن به صورت افراطی عبارتند از :

1 -ضعف بینایی

2-قوس كمر

3- سیاهی افتادن دور چشمها

4-ضعف عمومی و .......

5- استمنا باعث انزال زودرس در آینده می گردد.

6- دفع بی اختیار منی ( اسپرماطوره

7 -) احتلام مكرر ( خروج منی هنگام خواب به طور غیر اردای بیش از حد معمول )

 

 اما راه ترك این عمل عبارتند از :

راههای موقت :

1 - ورزش بسیار بسیار سنگین تا سر حد خستگی

2 -  روزه گرفتن ( عدم مصرف غذاهای محرك مثل شكلات و موز و ....قبلا در ضعف جنسی توضیح دادم)

 3- عدم مشاهده فیلمها و عكسهای سكسی و محرك

 4- عدم خواندن داستانهای پور نوگرافی

 5-پر هیز از تنهایی

6- ایجاد یك رابطه عشقی شدید با جنس مخالف

7 - پر كردن كامل وقت خود تا جایی كه وقت بیكاری برای خیالپردازی نماند

8 - عدم معاشرت با دوستانی كه فكر و ذكرشان سكس است .

9-  عدم تمركز و اختلاط بر روی اندامهای بانوان و یا پر هیز از صحبت كردن شهوت آمیز با جنس مخالف...

 راه های دایم :

یگانه راه دایم ترك استمنا ازدواج از نوع دایم یا موقت است به طوری كه سكس منظم داشته باشید . بعد از سكس منظم به ندرت می توانید خود را متقاعد كنید كه سمت چنین اعمالی بروید .


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


  • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  


Admin Logo
themebox Logo

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس